Na stronie wykorzystywane są pliki cookie. Ich akceptacja jest dobrowolna. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Politykę Prywatności & Cookies.

BSS - LOGO

O nas

Kancelaria Prawna Bartocha Stachowicz-Szczepanik i Wspólnicy jest czołową kancelarią w województwie świętokrzyskim. Zespół prawników, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, zapewnia najwyższy standard świadczonych usług. Wśród naszych klientów są zarówno polskie, jak i zagraniczne podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne. Siedzibą Kancelarii jest miasto Kielce, zaś jej założycielami: adw. Marek Bartocha i r.pr. Wojciech Stachowicz-Szczepanik. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zespół Kancelarii sukcesywnie rozwija się o nowych współpracowników.

Nasza praca sprawia, że interesy klientów zyskują nową jakość. Kontrahenci otrzymują najlepszą obsługę prawną, dostosowaną do własnych potrzeb. Pomagamy realizować najbardziej wymagająca zadania dzięki solidnej wiedzy i najnowszym rozwiązaniom.

Kancelaria Prawna Bartocha Stachowicz-Szczepanik i Wspólnicy stoi w silnej opozycji do utrwalonych wzorców. Wzięliśmy pod uwagę wszystkie elementy definiujące naszego klienta i postawiliśmy sobie ambitny cel: znaleźć najlepsze i najbardziej przyszłościowe rozwiązania, które przyczynią się do osiągnięcia sukcesu.

Naszym atutem jest połączenie wieloletniego doświadczenia i kreatywności, opartych na rzetelnej wiedzy, umożliwiających rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych. Zespół Kancelarii złożony jest ze specjalistów, którzy doradzali w przedsięwzięciach polskich i zagranicznych inwestorów z różnych obszarów biznesu.

Świadczymy usługi w szerokim spektrum spraw dotyczących działalności gospodarczej. Kreujemy prawną rzeczywistość naszych klientów, dlatego opracowywane rozwiązania są kompleksowe i dostosowane do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną – od pomysłu, aż do pełnego wykonania. Nasza reputacja to marka na którą składają się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników.