Na stronie wykorzystywane są pliki cookie. Ich akceptacja jest dobrowolna. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Politykę Prywatności & Cookies.

BSS - LOGO

Klientów Indywidualnych oraz Klientów Biznesowych zapraszamy do zapoznania się z dziedzinami, w których świadczymy pomoc prawną

IMG_4058

O kancelarii

Od wielu lat pracujemy nad utrzymaniem naszej dobrej reputacji i prestiżu zawodowego. Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej skomplikowanych projektów oraz praca z bardzo wymagającymi klientami. Lata praktyki i poszerzanie wiedzy eksperckiej pozwalają nam angażować się w złożone zagadnienia prawne.

Wśród naszych klientów są zarówno polskie, jak i zagraniczne podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne.

Mamy satysfakcję poinformować, że BSS Stachowicz-Szczepanik i Wspólnicy Kancelaria Prawna zajęła 1 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii Największe Kancelarie w roku 2021 oraz w roku 2022, według dziennika „Rzeczpospolita” autora Rankingu Kancelarii Prawniczych 2021 i 2022. 

Ranking kancelarii prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku prawniczym w Polsce. Ranking jest przewodnikiem dla instytucji oraz firm – zarówno krajowych jak i zagranicznych – szukających prawnego wsparcia.

Zespół naszej kancelarii liczy obecnie 11 prawników, z czego 6 adwokatów i radców prawnych oraz 5 aplikantów radcowskich i adwokackich. Naszą codzienną pracę wspiera 2 osobowy dział administracji. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zespół Kancelarii sukcesywnie powiększa o nowych współpracowników.

Nasza praca sprawia, że interesy klientów zyskują nową jakość. Kontrahenci otrzymują najlepszą obsługę prawną, dostosowaną do własnych potrzeb. Prowadzimy najbardziej wymagające sprawy dzięki solidnej wiedzy i najnowszym rozwiązaniom.

Oferta

Klienci indywidualni

Bogate doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie sprawiają, iż nasza Kancelaria odnosi duże sukcesy w ochronie interesów indywidualnych klientów. Prowadzimy sprawy przed sądami położonymi na terenie całej Polski, choć przeważająca część naszej działalności jest skupiona w województwie świętokrzyskim.

Podchodzimy z szacunkiem i kulturą do każdej sprawy, co przekłada się na znakomitą atmosferę wzajemnej współpracy. Mamy nadzieję, że wskazane przez nas przykładowe tylko problemy obrazują nasze możliwości i zachęcą Państwa do bezpośredniego kontaktu.

Nasze usługi obejmują zasadniczo wszystkie obszary prawa.

Dowiedz się więcej

Oferta

Klienci biznesowi

Tworząc zespół doświadczonych prawników, specjalizujących się w wielu dziedzinach prawa, zapewniamy przedsiębiorcom stałą obsługę prawną, a także profesjonalną pomoc w znalezieniu właściwego rozwiązania dla konkretnej sytuacji prawnej. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno kilkuosobowe firmy, jak i największe przedsiębiorstwa z województwa świętokrzyskiego. 

Wiemy, jak otoczenie prawne wpływa na konkurencyjność przedsiębiorców i ich zdolność uzyskiwania przewagi na rynku. Pracując z przedsiębiorcami, mamy świadomość jak ważne jest bezpieczeństwo prawne, przewidywanie i dostosowywanie się do zmian istotnych z punktu widzenia strategii. Konsekwentnie naszym celem jest dostarczanie biznesowi szybkich i skutecznych rozwiązań, które pozwolą wzmocnić pozycję i odnosić sukcesy.

Jako kancelaria prawna mająca za sobą bogatą praktykę we współpracy z biznesem, możemy pochwalić się doświadczeniem w większości obszarów polskiej gospodarki.

Dowiedz się więcej

Wieloosobowy

Zespół pracowników

Naszym atutem jest połączenie wieloletniego doświadczenia i kreatywności opartych na rzetelnej wiedzy. Zespół Kancelarii złożony jest z adwokatów i radców prawnych, którzy doradzali w przedsięwzięciach polskich i zagranicznych inwestorów z wielu obszarów biznesu, a także świadczyli usługi w sprawach klientów indywidualnych.

Artur Dąbrowski

Adwokat

Anna Ziętal

Radca Prawny

Magdalena Wolak

Radca Prawny

Karolina Kij

Adwokat

Ewa Figurska-Szczepanik

Adwokat

Katarzyna Nowosielska

Radca prawny

Patryk Kołodziej

Aplikant adwokacki

Maciej Długosz

Aplikant radcowski

Mariusz Rogowski

Aplikant Radcowski

Daria Domagała

Aplikant radcowski

Eliza Prokop

Aplikant adwokacki

Gabriela Cieplicka

Aplikant radcowski

Sylwia Grzegorczyk

Pracownik sekretariatu
Radca Prawny

Wojciech
Stachowicz-Szczepanik

email-icon kancelariabss@gmail.com

Aktualności

Poznaj ostatnie wydarzenia.