Na stronie wykorzystywane są pliki cookie. Ich akceptacja jest dobrowolna. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Politykę Prywatności & Cookies.

Klientów Indywidualnych oraz Klientów Biznesowych zapraszamy do zapoznania się z dziedzinami, w których świadczymy pomoc prawną

IMG_4058

O kancelarii

Wśród naszych klientów są zarówno polskie, jak i zagraniczne podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne. Siedzibą Kancelarii jest miasto Kielce, zaś jej założycielami: adw. Marek Bartocha i r.pr. Wojciech Stachowicz-Szczepanik. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zespół Kancelarii sukcesywnie rozwija się o nowych współpracowników.

Nasza praca sprawia, że interesy klientów zyskują nową jakość. Kontrahenci otrzymują najlepszą obsługę prawną, dostosowaną do własnych potrzeb. Pomagamy realizować najbardziej wymagająca zadania dzięki solidnej wiedzy i najnowszym rozwiązaniom.

Oferta

Klienci indywidualni

Bogate doświadczenie, wiedza oraz duże zaangażowanie sprawiają, iż nasza Kancelaria odnosi duże sukcesy w ochronie interesów Indywidualnych klientów.

Podchodzimy z szacunkiem i kulturą do każdej sprawy, co przekłada się na znakomitą atmosferę wzajemnej współpracy. Mamy nadzieję, że wskazane przez nas przykładowe tylko problemy obrazują nasze możliwości i zachęcą Państwa do bezpośredniego kontaktu.

Nasze usługi obejmują zasadniczo wszystkie obszary prawa.

Dowiedz się więcej

Oferta

Klienci biznesowi

Tworząc zespół doświadczonych prawników, specjalizujących się w wielu dziedzinach prawa, zapewniamy stałą obsługę przedsiębiorców, a także profesjonalną pomoc w znalezieniu właściwego rozwiązania dla konkretnej sytuacji prawnej.

Jako firma prawnicza mająca za sobą bogatą praktykę w obsłudze przedsiębiorstw z różnych dziedzin gospodarki, znamy potencjalny zakres zleceń.

Dowiedz się więcej

Wieloosobowy

Zespół pracowników

Naszym atutem jest połączenie wieloletniego doświadczenia i kreatywności opartych na rzetelnej wiedzy. Zespół Kancelarii złożony jest z specjalistów, którzy doradzali w przedsięwzięciach polskich i zagranicznych inwestorów z obszarów biznesu, a także sprawach klientów indywidualnych.

Artur Dąbrowski

Prawnik

Maciej Mierzwa

Adwokat

Ewa Figurska-Szczepanik

Adwokat

Katarzyna Nowosielska

Radca prawny

Anna Ziętal

Aplikant radcowski

Magdalena Zdolińska

Aplikant radcowski

Martyna Michalska

Aplikant adwokacki

Patrycja Pańtak

Aplikant radcowski

Karolina Pająk

Aplikant radcowski

Patryk Szotta

Praktykant

Iga Krakowiak

Pracownik sekretariatu
Radca Prawny

Wojciech
Stachowicz-Szczepanik

email-icon kancelariabss@gmail.com

Adwokat

Marek Bartocha

email-icon kancelariabss@gmail.com