Na stronie wykorzystywane są pliki cookie. Ich akceptacja jest dobrowolna. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Politykę Prywatności & Cookies.

O kancelarii

Kancelaria Prawna Bartocha Stachowicz-Szczepanik jest wiodącą kancelarią w województwie świętokrzyskim. Zespół prawników, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, zapewnia najwyższy standard świadczonych usług. Wśród naszych klientów są zarówno polskie, jak i zagraniczne podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne. Siedzibą Kancelarii jest miasto Kielce, zaś jej założycielami adwokat Marek Bartocha i radca prawny Wojciech Stachowicz-Szczepanik. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zespół Kancelarii sukcesywnie powiększa się o nowych współpracowników.

Naszym atutem jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością, które umożliwiają prowadzenie najtrudniejszych spraw. Nasi prawnicy oprócz wiedzy posiadają bogate doświadczenie, które zdobywali doradzając przy skomplikowanych sprawach i przedsięwzięciach polskich oraz zagranicznych klientów. Możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę prawną również w języku angielskim.

Kancelaria Prawna Bartocha Stachowicz-Szczepanik stoi w silnej opozycji do utrwalonych wzorców. Wzięliśmy pod uwagę wszystkie elementy definiujące naszego klienta i postawiliśmy sobie ambitny cel: znaleźć najlepsze i najbardziej przyszłościowe rozwiązania, które przyczynią się do osiągnięcia sukcesu.

Świadczymy usługi w szerokim spektrum zagadnień dotyczących działalności gospodarczej oraz prowadzimy sprawy klientów indywidualnych z wielu dziedzin prawa. Kreujemy prawną rzeczywistość naszych klientów, dlatego opracowywane rozwiązania są kompleksowe i dostosowane do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną – od pomysłu, aż do pełnego wykonania. Nasza reputacja to marka na którą składają się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników.