Na stronie wykorzystywane są pliki cookie. Ich akceptacja jest dobrowolna. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Politykę Prywatności & Cookies.

BSS - LOGO

O kancelarii

Kancelaria Prawna Bartocha Stachowicz-Szczepanik jest wiodącą kancelarią w województwie świętokrzyskim. Zespół prawników, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, zapewnia najwyższy standard świadczonych usług.

Od wielu lat pracujemy nad utrzymaniem naszej dobrej reputacji i prestiżu zawodowego. Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej skomplikowanych projektów oraz praca z bardzo wymagającymi klientami. Lata praktyki i poszerzanie wiedzy eksperckiej pozwalają nam angażować się w złożone zagadnienia prawne.

Wśród naszych klientów są zarówno polskie, jak i zagraniczne podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne.

Mamy satysfakcję poinformować, że BSS Stachowicz-Szczepanik i Wspólnicy zajęła 1 miejsce w województwie świętokrzyskim pod względem liczby prawników ogółem, według dziennika „Rzeczpospolita” autora Rankingu Kancelarii Prawniczych 2021. 

Jest nam niezmiernie miło z powodu tego wyróżnienia tym bardziej, iż w ogólnopolskim zestawieniu kancelarii prawnych zostaliśmy sklasyfikowani jako jedyna kancelaria prawna z regionu.

Ranking kancelarii prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku prawniczym w Polsce. Ranking jest przewodnikiem dla instytucji oraz firm – zarówno krajowych jak i zagranicznych – szukających prawnego wsparcia.

Zespół naszej kancelarii liczy obecnie 11 prawników, z czego 6 adwokatów i radców prawnych oraz 5 aplikantów radcowskich i adwokackich. Naszą codzienną pracę wspiera 2 osobowy dział administracji. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zespół Kancelarii sukcesywnie powiększa o nowych współpracowników.

Nasza praca sprawia, że interesy klientów zyskują nową jakość. Kontrahenci otrzymują najlepszą obsługę prawną, dostosowaną do własnych potrzeb. Prowadzimy najbardziej wymagające sprawy dzięki solidnej wiedzy i najnowszym rozwiązaniom.

 

Naszym atutem jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością, które umożliwiają prowadzenie najtrudniejszych spraw. Nasi prawnicy oprócz wiedzy posiadają bogate doświadczenie, które zdobywali doradzając przy skomplikowanych sprawach i przedsięwzięciach polskich oraz zagranicznych klientów. Możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę prawną również w języku angielskim.

Kancelaria Prawna Bartocha Stachowicz-Szczepanik stoi w silnej opozycji do utrwalonych wzorców. Wzięliśmy pod uwagę wszystkie elementy definiujące naszego klienta i postawiliśmy sobie ambitny cel: znaleźć najlepsze i najbardziej przyszłościowe rozwiązania, które przyczynią się do osiągnięcia sukcesu.

Świadczymy usługi w szerokim spektrum zagadnień dotyczących działalności gospodarczej oraz prowadzimy sprawy klientów indywidualnych z wielu dziedzin prawa. Kreujemy prawną rzeczywistość naszych klientów, dlatego opracowywane rozwiązania są kompleksowe i dostosowane do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną – od pomysłu, aż do pełnego wykonania. Nasza reputacja to marka na którą składają się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników.