Na stronie wykorzystywane są pliki cookie. Ich akceptacja jest dobrowolna. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Politykę Prywatności & Cookies.

Przekształcenia gospodarcze

 

Nasza Kancelaria jest liderem w województwie świętokrzyskim w zakresie prawnej obsługi procedury przekształcenia podmiotów gospodarczych w spółki prawa handlowego. Przeprowadzamy fuzje, przejęcia i przekształcenia spółek. W oparciu o wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz znajomość wielu aspektów biznesu z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom i zaproponujemy skuteczne rozwiązania w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw. Wśród najpopularniejszych form dokonywanych przez Kancelarię należy wymienić:

  • planowanie optymalnej prawnie struktury kapitałowej,
  • przekształcenie spółek osobowych,
  • przekształcenie spółek kapitałowych,
  • przekształcenie indywidualnej działalności gospodarczej,
  • aporty,

Pomagamy w doborze formy prawnej będącej najkorzystniejszą dla prowadzonej działalności gospodarczej, ukształtowaniu biznesu w sposób ograniczający odpowiedzialność majątkiem prywatnym przedsiębiorcy za zobowiązane związane z działalnością gospodarczą, a także optymalizację podatkową biznesu, zwłaszcza w kontekście prowadzenia przedsiębiorstwa w formie spółki komandytowej (także z udziałem spółki z o.o. jako komplementariusza). Liczne grono specjalistów naszej Kancelarii zapewni sprawne i profesjonalne przygotowanie oraz przeprowadzenie wszelkich procedur.

 

Sprawdź również ofertę dla klientów indywidualnych