Regionalne Spotkania Zarządców Nieruchomości – Szkolenie

W dniu 20.11.2014 r. w Hotelu Qubus w Kielcach w ramach dziesiątej edycji najpopularniejszego w Polsce cyklu konferencji skierowanego do zarządców nieruchomości odbyło się Świętokrzyskie Spotkanie Zarządców Nieruchomości nad którym patronat merytoryczny objęła Kancelaria Prawna Bartocha & Stachowicz-Szczepanik i Wspólnicy.
Wspólnik Kancelarii Radca Prawny Wojciech Stachowicz-Szczepanik poprowadził  dla uczestników wykład o tematyce „Windykacja należności we wspólnotach mieszkaniowych i spółdzielniach mieszkaniowych”. W spotkaniu wzięli udział m.in. przedstawiciele miast i gmin odpowiadający za zasoby mieszkaniowe, zarządcy i administratorzy nieruchomości, właściciele firm zarządzających nieruchomościami oraz przedstawiciele spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Konferencja cieszyła się niezwykle dużym zainteresowaniem, bowiem jej frekwencja przekroczyła ilość 70 uczestników.
Mamy nadzieję, że spotkanie stworzyło możliwość dialogu z dostawcami usług i produktów, było ciekawą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz rozmowy z ekspertami.  Do zobaczenia za rok!

Leave a reply

required*